Únor 2012

Hair style | | French braid

27. února 2012 v 21:13 | Izabelle


Nikdy jsem moc neobdivovala copánky. Možná když jsem malá) Aspoň co si pamatuju mi každej s copánky přišel jak děvčátko z hor. Pak se mi začal líbit cop na stranu, rybí cop, ale na to bohužel nemám tolik dlouhé vlasy) Stihla me mánie Twilight tak asi není divu, že mě chytla i copánková mánie. Anyway, musela jsem si vymyslet nějakou verzi pro kratší vlasy. Došla jsem za mamkou, aby mě naučila francouzský cop, prošla jsem pár obrázků na internetu a tady nad článkem je výsledek) jsem to opravdu já mimochodem)

Francouzký cop je vlastně normální cop akorát se pokaždá přibírají další vlasy k již původním pramenům) je to težké to vyvětlit, tak jsem pro vás našla video.

Na tu mojí verzi je princip stejný, akorát začínáte už zepředu na hlavě) začne se pramínkama už od čela a pletete to směrem k jedné straně to už je na vás. Protože mi dál už nestačily vlasy zbytek jsem dala do drdolu a přidala k němu kytičku. Kdo má dlouhé vlasy může přejí do normálního copu a potom tam kytičku připnout samozřejmě taky)

I s mojí averzí k copánkům se mi to docela líbí a hlavně udělá to obyčejný drdol, mnohem zajímavějším) Enjoy*

Freak for fashion | | Outfit 0.7

20. února 2012 v 21:43 | Izabelle |  Fashion

Opět se omlouvám za nepřidávání, ale doufám, že jste si recept na muffiny aspoň pořádně užili)

K outfitu - takovou hodně podobnou košili mám doma (Marks&Spencer) a ty džíny taky (Tally Wejl). Nějak jsem to oboje teď moc nenosila, ale narazila jsem na fotku, kde má holka šálu a košili týhle bary(Wow gorgeous!) a už mi vyvstal v hlavě nápad na tenhle outfit. Je dobrý v tom, že většinu věcí seženete i tady v ČR* Enjoy!

Cooking | | Chocolate muffins

14. února 2012 v 17:52 | Izabelle
Vážně nevím jak začít :D Děda měl narozeniny a já vím, že má rád muffiny, speciálně ty čokoládové, tak jsem se rozhodla, že mu je upěču) Sklidili docela velkej úspěch tak si myslím, že bych se mohla podělit*

Co budete potřebovat

2 velké vejce

125 g cukru

135 g hladké mouky

3 lžíce kakaa

1 lžička přášku do pečiva

2 lžičky vanilkového cukru

150 g bílého jogurtu

50 g másla

100 g tmavé čokolády

Příprava

Step 1
Našlehají se vejce s cukrem.
Musí se šlehat tak dloho až se jejich barva změní na takovou žluto-bílou.


Step 2
Dejde si rozpustit máslo, protože za chvilku ho budem potřebovat. Do mísy dejte mouku, kakao, prášek do pečiva a vanilkový cukr. Všechno smíchat dohromady.


Step 3
Jogurt a rozpuštěné máslo přidejte do vajíček s cukrem. Pokud byste máslo dali vcelku, jako se to povedlo mně, prostě ho rozšlehejte nebo použijte ruční mixér) Nakonec přidejte suché ingredience z misky. Čokoládu robijte ne malé kousky( například ji dejte do pylíku a potom rozbijte paličkou na maso). Pořádně všechno zamíchejte, jinak ty muffiny budete mít flekatý.


Step 4
No a nakonec naplňte košíčky. Ale ne plné tak do dvou třetin) Pečte při 175°C tak 20-30 minut, ale já se nikdy podle tohohle moc neřídím. Spíš raději píchněte do muffinů špejlí a když se nepřichytí jsou hotové.Tadá muffiny jsou hotové. Jinak jsem si vzpoměla, že je Valentýn, takže všem přeju ať si ho užijou) Mmm kdyby mi kluk upekl tyhle muffiny asi bych ho hned tak od sebe nepustila :D

Freak for fashion | | Outfit 0.6

8. února 2012 v 21:25 | Izabelle |  Fashion

Omlouvám se za dlouhou nepřítomnost)

K outfitu: Námořnické tričko a kraťasy v pískové barvě (které jsem mimochodem viděla v Tally Wejl) mám na seznamu věcí, které si musím koupit na léto) K námořnickému motivu se taky hodí červená, kterou jsem sem tak nějak nemohla nacpat a taky zlatá, která tam je na náramkách) taky mám v plánu přidat námořnické nehty, akorát teď nemám foťák tak to ještě chvilku potrvá)
Taky se ještě omlouvám za špatné provedení) Není to moc dokonalé :D