Diary | | Vysvědčení

28. ledna 2010 v 17:06 | *[BeLLinka]* |  My diary

Zdarté ňufánci moji milovaní ♥ tak jakpak se máte ? ^^
No já zrovna dost mizerně :/ nebudu tady fňukat...ale můj život začíná bejt celekm na hovno ( jak už víte pokud jste četli jiný moje zápisy do deníku) ...teď k tomu pro jistotu ještě přibylo výzo...no jednoduše ( newim jestli sem to už nepsala) sem doufala že bych díky tomu výzu... mohla jetště přemluvit rodiče abych jela do Itálie... no výzo sice dobrý ( podle mě ) ale matka řekla : no gratulovat ti nebudu...ale je to lepší než jsme čekali .... twl ! Lepší ?! Dělá si prdel ?! Já od rána do věčera seděla u učebnic a oni na oplátku řeknou tohle.... je mi hrozně :( někdo jim vyrval srdce...nemaj ani kapku soucitu....nevědí jak hrozně mi je...a ještě víc mi ubližujou ! :'(

Už to asi víte ale rodiče vás nemaj rádi ( nebo aspoň mě nemaj rádi) :D ne to ne to si dělám prdel...ale myslím že by se pár lidí jako já našlo :)) a celkem v pohodě..

O klucích radši nebudu mluvit....těm ve třídě se líbím jen když mám tanga a tak -.- prostě sou to pěkný čůráci.... Dneska jeden přišel a řek mi ,, pozor du tě vyprstit" :D :D :D nehorázně moc velký kreténi !

Your *[BeLLinka]*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama